Elektroninės knygos gamyba

2009.07.02 | Žymos: , , ,

Sveiki šiandien parodysiu kaip pasidaryti elektroninę(pdf) knygą,žurnalą ar kitą leidinį naudojant programą Bullzip PDF printer,pati programa yra nemokama ir guli čia.Instaliuodami programą kartu leiskite,kad įdiegtų ir GPL Ghostscript Lite,nes tai yra vienas iš pagrindinių komponentų.Pradedam:
1.Atsidarome Bullzip PDF printer pic
2.Skiltyje General-Output-Format: PDF Filename:jūsų failo vardas ir kur jis bus saugomas.
3.Skiltyje Document-Quality Settings-Compatibility Level nustatome PDF 1,5(Adobe Acrobat 6.x),spaudžiam OK ir uždarome programą.
4.Atsidarome aplanką(folderį)kur yra nuskanuoti ir išsaugoti lapai .jpg formatu,jie būtinai turi būti sunumeruoti iš eilės pvz;1.jpg,2jpg,3.jpg ir t.t.
5.Su CTRL+A pažymime visus savo nuskanuotus,sunumeruotus lapusLapai,spaudžiam spausdintuvo ikoną kairėje pusėje viršuje,toliau pamygiam ant NEXT pasitikriname ar tikrai visi paveiksliukai sužymėti,dar kartą NEXT ir dabar pasirenkame Spausdinimo parinktis,toliau atsiranda toks dalykas čia laisvė rinktis,bet renkuosi tą variantą kur pažymėtas 20x25cm,apatinio rodmens nekeičiame,paskutinis NEXT ir stebime eigą pasirodžiusiame lange.Proceso pabaigoje pasirodo paskutinis čia vėl laisvė rinktis,nusistatę pagal save norimus dalykus,spaudžiame knopkę SAVE ir einam gerti arbatos arba stebim visą spaudimo procesą.Jam pasibaigus turit paruoštą PDF knygą.Visos autorinės ir kūrybinės teisės priklauso man,norint įsidėti pamoką ar tai dalį jos pas save,tariatės su manimi asmeniškai :)

 1. Dratas
  2009.12.30 14:14

  Pataisiau spausdintuvą,o dėl tų jpg tai manau žmogus nepatingės iliustracijas pažiūrėti :)

 2. jurkis
  2009.12.27 14:29

  Šiaip tai ne „spauzdintuvas“ ir „ikona“, o „spausdintuvas“ ir „piktograma“.
  Dėl pačio aprašymo – šaunus, bet man pritrūko paaiškinimo pirmame sakinyje, kad pdf bus daromas iš jpg failų. Apie tai sužinojau tik 4 punkte.

 3. 2009.10.11 3:57

  Malonu,jog skaitai šį tinklaraštį,kai dar buvo gyvas connection.lt,žurnalus darydavau aš pats,o šiaip šito gėrio tai yra torent trackeriuose,tik reikia nepatingėti paieškoti. :)

 4. 2009.10.09 13:46

  liuks kad kazkas idejo toki tutoriala, but gerai jei parasytumet ir is kur parsisiut tu supdfintu knyguciu. Vienas adresas yra cia: http://books.better-than.tv

 5. Dratas
  2009.08.04 19:41

  Yra tokia nedidelė skiltis Kontaktai :)

 6. 2009.08.04 17:37

  Na jei jau negalima be Tavo sutikimo nieko talpint, tai bent nurodyk kaip su tavim susisiekt. :)

  Iš principo, ne tiek geras, kiek įdomiai parašytas straipsniokas, keep it going. 😉

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos